Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне пiдприємство

Наша діяльність

Телефон
+380(53)256-22-67 - Приймальня
Телефон
+380(53)260-95-12, +380(67)530-21-00, +380(50)470-24-00 - Відділ приймання замовлень, +380(53)260-95-18 - Стаціонарне (реабілітаційне) відділення первинного та складного протезування і ортезування
08:00 - 16:30
Перерва: 12:00 - 12:30
Зараз відкрито

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України.

Головна мета і предмет діяльності підприємства – забезпечення технічними та іншими засобами  реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями та вадами опорно-рухового апарату.

Структура підприємства:

-   Адміністративно-управлінський апарат;

-   Медичний відділ; 

-   Стаціонарне (реабілітаційне) відділення первинного та складного протезування і ортезування на 24 ліжко-місця у м. Полтава;

-   Реабілітаційний центр у м. Полтава;

-   Сервісно-ремонтний центр післягарантійного обслуговування та ремонту технічних засобів пересування на безоплатній та платній основі у м. Полтава;

-   Полтавська протезна дільниця;

-   Полтавська взуттєва дільниця;

-   Сумський протезно-ортопедичний цех (вул. Білопільське шосе, 20, м. Суми);

-   Кіровоградська  протезно-ортопедична дільниця (проїзд Тінистий, 8,  м. Кропивницький);

-    Ательє з надання населенню малоскладної протезно-ортопедичної допомоги м. Кременчук Полтавська обл. (вул. Лейтенанта Покладова, 10, А (колишня Карла Маркса);

-    Ательє з надання населенню малоскладної протезно-ортопедичної допомоги  м. Лубни, Полтавська обл. (вул. Л. Толстого, 24/18).

Продукція

Продукція підприємства відповідає вимогам нормативно-технічної документації України, щодо виготовлення протезно-ортопедичних виробів.

1. Ортези на шийний, грудний, поперековий, крижовий, клубовий відділи хребта

Індивідуальне виготовлення з використанням пінополіуретану, термопластичних, шкіряних, текстильних, еластичних та комбінованих матеріалів.

2. Ортези на верхні  та нижні кінцівки шарнірні, безшарнірні

Індивідуальне виготовлення  з термопластичних, шкіряних, текстильних та комбінованих матеріалів, литтєвих смол,  з використанням вітчизняних і закордонних комплектувальних виробів.

3. Протези верхніх та нижніх кінцівок

Індивідуальне виготовлення  з  армованих пластиків на основі литтєвих смол,  натуральної шкіри, з використанням  закордонних і вітчизняних  комплектувальних виробів.

4. Ортези на стопу безшарнірні ( ортопедичні устілки )

Індивідуальне виготовлення з натуральної шкіри, газонаповнених та термопластичних матеріалів.

5. Взуття ортопедичне

Індивідуальне виготовлення з натуральних матеріалів: шкіри для верху та підкладки взуття, текстильних матеріалів. Підошва формована. Підошва з мікропористої гуми.

6. Різна медична ортопедична продукція за індивідуальними заказами або заявками лікувально-реабілітаційних та соціальних закладів. 

Наша діяльність, фото-1

Послуги,  які надаються

Послуги,  які надаються

-   Підготовка до протезування та ортезування в стаціонарному (реабілітаційному) відділенні підприємства: діагностика функційних порушень, визначення стану анатомічних дефектів, ступеню обмеження життєдіяльності та реабілітаційного потенціалу пацієнта, психологічна підготовка, фізична реабілітація, за необхідності: фізіотерапія, ЛФК, механотерапія, масаж.

-  Протезування та ортезування: індивідуальне виготовлення протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів на хребет (голово тримачі, корсети, бандажі, коректори постави тощо), ортезів на верхні та нижні кінцівки, ортезів на стопу (устілки ортопедичні), ортопедичного взуття.

 - Навчання користуванню протезно-ортопедичним виробом, навчання навичкам самообслуговування, навчання виконанню побутових та інших повсякденних дій та рухів у навколишньому середовищі.

- Проведення комплексної комп'ютерної оцінки стану опорно-рухового апарату пацієнта, якості протезування, ортезування і рівня реабілітації на апаратно-програмних комплексах: базометричному та антропометричному.

- Проведення післягарантійного ремонту крісел колісних з ручним та механічним керуванням, в тому числі з електричним приводом на платній та безоплатній основі. Проведення гарантійного та післягарантійного ремонту ортопедичного взуття та протезно-ортопедичних виробів.  

-  Обслуговування виїзними медико - технічними бригадами жителів великих об’єднаних територіальних громад (сільських, селищних, міських ОТГ) Полтавської, Сумської, Кіровоградської та частини Донецької області за місцем проживання.

-  Надання консультацій  лікарів ортопедів-травматологів та лікаря з фізичної та реабілітаційної медицини.

Наша діяльність, фото-2
Наша діяльність, фото-3 Наша діяльність, фото-4 Наша діяльність, фото-5 Наша діяльність, фото-6 Наша діяльність, фото-7 Наша діяльність, фото-8 Наша діяльність, фото-9 Наша діяльність, фото-10 Наша діяльність, фото-11 Наша діяльність, фото-12 Наша діяльність, фото-13 Наша діяльність, фото-14 Наша діяльність, фото-15 Наша діяльність, фото-16 Наша діяльність, фото-17 Наша діяльність, фото-18 Наша діяльність, фото-19 Наша діяльність, фото-20 Наша діяльність, фото-21 Наша діяльність, фото-22 Наша діяльність, фото-23 Наша діяльність, фото-24 Наша діяльність, фото-25 Наша діяльність, фото-26 Наша діяльність, фото-27 Наша діяльність, фото-28 Наша діяльність, фото-29 Наша діяльність, фото-30 Наша діяльність, фото-31 Наша діяльність, фото-32 Наша діяльність, фото-33 Наша діяльність, фото-34 Наша діяльність, фото-35 Наша діяльність, фото-36 Наша діяльність, фото-37 Наша діяльність, фото-38 Наша діяльність, фото-39 Наша діяльність, фото-40 Наша діяльність, фото-41 Наша діяльність, фото-42
Файли
Наше відео
Ще відео